Jdi na obsah Jdi na menu

PRUH media50 media
 


KART CROSS

26. 11. 2009
ObrazekZa početné účasti diváků a hostů, proběhlo v sobotu 24.10.2009 na závodišti v Poříčí nad Sázavou, první představení autokrosové divize KART CROSS. Na trati se představilo několik těchto velmi atraktivních speciálů, jejichž výrobcem a zároveň průkopníkem této divize autokrosu v naší republice je přední jezdec divize D3 Roman Kalvoda. Příjemné počasí přálo a tak se na trati svezlo mnoho zúčastněných a podle jejich slov i možní jezdci pro příští rok v této kategorii.

  Všechny totiž překvapili úžasné jízdní vlastnosti stroje, spolehlivost a především velmi nízká pořizovací cena a provozní náklady. Pro šikovné ruce autor ještě zlevnil a prodává celý speciál i jako stavebnici, tím se případní zájemci cenově dostanou i pod závodní auta typu Felicia.

  Roman Kalvoda také všechny překvapil s nabídkou pronájmu auta na jeden či dva závody za cenu od 20tisíc, což je prakticky splněný sen všech, kteří by rádi okusili atmosféru opravdových závodů.

 Obrazek

  Již se všichni těšíme na příští sezónu, protože jeden ze závodů této divácky atraktivní a pro každého zájemce dostupné divize, se pojede i na Homolce v Poříčí nad Sázavou. Jen pro inspiraci- v zahraničí se tato divize jezdí s 25 jezdci na startu jedné rozjížďky

 

  Více informací o těchto speciálech a cenách za ně najdete na stránkách Romana Kalvody  http://www.kalvoda.eu/ Zde je video ze závodů i italské Maggioře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář